Detoxikácia

39 položiek celkom
Jančov čaj na detoxikáciu pečene - 20 vrecúšok
€3,20

Prospieva činnosti vašej pečene a pomáha tak detoxikovať organizmus Obsahuje rovnaký pomer bylín Kôpor, Svetlík lekársky, Nechtík záhradný a Púpava Vhodné popíjať po dúškoch...

666
Jančov čaj so zlatobyľom na detoxikáciu obličiek - 20 vrecúšok
€3,45

Prečisťuje a priaznivo ovplyvňuje funkciu obličiek a močového mechúra Vhodný pri podchladení a častom močení, bolestiach ľadvín, na celkovú podporu funkcie týchto orgánov...

665
Vres obyčajný - 100g
Vres obyčajný - 100g
Skladom na objednávku
€4,35

Vres obyčajný je detoxikačná bylina používaná ako diuretikum na dezinfekciu močových ciest, vrátane mechúra a obličiek. Vres je vhodný tiež ako doplnková kúra pri liečbe...

VROB
KOMPAVA AcidoFit grep-citrón 16 tabliet
€4,37
988
KOMPAVA AcidoFit kiwi 16 tabliet
€4,37
990
Zlatobyľ obyčajná - 100g
Zlatobyľ obyčajná - 100g
Skladom na objednávku
€4,40
ZLOB
Pestrec mariánsky - 160g
Pestrec mariánsky - 160g
Skladom na objednávku
€4,70
PEMA
Vŕbovka malokvetá - 100g
Vŕbovka malokvetá - 100g
Skladom na objednávku
€4,85
VRMA
Altevita green smoothie mix - superpotravinové smoothie pre detoxikáciu organizmu - 140g
od €4,99

Mix zelených sušených super rastlín, ktoré účinne vplývajú na detoxikáciu organizmu Jemné a chutné smoothie, ktoré si zamilujete Pre trávenie najšetrnejší spôsob prijímania...

863
Altevita pestrec mariánsky – plod drvený (jemný) - 300g
od €4,99

Výnimočný antioxidačnými, antivírusovými a protizápalovými vlastnosťami Chráni vašu pečeň pred toxickými látkami, podporuje jej funkciu Podporuje produkciu materského mlieka...

1074
Hore
Ďalšie produkty

Detoxikácia organizmu patrí medzi hlavné témy na našom webe a preto máme v ponuke aj produkty, ktoré vám pomôžu pri očiste organizmu od toxínov.

Detoxikácia tela je dôležitý proces, ktorý prebieha neustále v každom organizme. Zbavovanie toxínov je dosiahnuté pomocou pečene, obličiek, pľúc, pokožky a tráviaceho systému..

Je dôležité poznamenať, že strava alebo doplnky výživy majú za úlohu detoxikovať organizmus, túto úlohu majú už samotné orgány, ktoré odstraňujú toxíny z tela.

Naše doplnky výživy majú za cieľ podporiť zdravie dôležitých orgánov zodpovedných za detoxikáciu organizmu, pretože iba zdravé orgány môžu v plnom rozsahu zabrániť hromadeniu toxínov v organizme.

 

Čo je detoxikácia organizmu a čo sú toxíny?

 

Detoxíkácia organizmu je proces, pri ktorom prebieha odstraňovanie toxických látok z tela.

Pod pojmom toxíny máme na mysli všeobecne polutanty, syntetické chemikálie a ťažké kovy.

V ideálnom svete by sme nepotrebovali pomáhať nášmu organizmu pri očiste pečene, obličiek a ďalších orgánov.

Musíme si však priznať krutú pravdu, že dnešný svet je znečistený sám o sebe, to čo jeme, pijeme a dýchame nášmu organizmu často vôbec neprospieva a tieto toxíny zaťažujú orgány zodpovedné za detoxikáciu tela.

Niektorým vplyvom znečistenia organizmu je nereálne sa vyhnúť, ale pravdou je, že je možné toto znečistenie aspoň do určitej miery eliminovať prostredníctvom správnej životosprávy, vrátane dostatočne dlhého spánku, cvičenia a mnohých ďalších zmien, ktoré je možné zakomponovať aj do vášho života.

Možno však na všetky tieto a ďalšie zmeny nemáte čas, náladu alebo už ste si natoľko zvykli na nezdravý spôsob života, že je pre vás nemožné sa zbaviť zo dňa na deň nezdravých návykov.

…alebo hľadáte rýchlejší spôsob, ako do tela dostať potrebné množstvo antioxidantov a ďalších prospešných látok, ktoré vám doplnia tento deficit v prirodzenej strave.

Preto sa snažíme aj my prostredníctvom odborných informácií a produktov ľuďom pomáhať pri očiste organizmu a naviesť ich na správnu cestu.

Naše výrobky na detoxikáciu organizmu majú za cieľ:

 

  • Priaznivo vplývať na zdravie pečene, obličiek, tráviaceho traktu, pľúc a pokožky
  • Dodávať telu antioxidačné látky a tým mu pomôcť s detoxikáciou
  • Urýchliť a zjednodušiť proces prijímania živín, ktoré sa podieľajú na správnej funkcií orgánov zodpovedných za detoxikáciu organizmu
  • Posilňovať imunitný systém, aby bol organizmus odolnejší proti škodlivým látkam vznikom ochorení
  • Dodávať do organizmu potrebné vitamíny, minerály, vlákninu, aminokyseliny a ďalšie telu prospešné živiny

 

Ako zistíte, že potrebujete detoxikáciu organizmu?

 

Nesprávna životospráva, stres, nedostatok spánku a ďalšie vplyvy výrazne oslabujú schopnosť vášho tela bojovať proti škodlivým látkam a oslabujú vašu imunitu.

To sa môže jednoducho prejaviť rôznymi spôsobmi a tu sú najčastejšie z nich:

 

  • Často bývate chorý
  • Aj napriek dostatočnému spánku ste cez deň unavený
  • Často sa cítite slabý psychicky aj fyzicky
  • Zhoršené trávenie a pocity nafúknutého brucha
  • Kožné problémy

 

Toto sú niektoré z častých príznakov ktoré môžu naznačovať, že sa vaše telo potrebuje zbaviť toxických látok.

 

Ako vám vieme pomôcť s detoxikáciou organizmu?

 

Najviac sa zameriavame na očistu pečene, obličiek a čriev, keďže sa jedná o najdôležitejšie orgány, ktoré sa podieľajú na detoxikácii organizmu.

V prvom rade sa snažíme pomôcť pomocou informácií, vďaka ktorým vám vieme poradiť a usmerniť vás, pokiaľ vám nie je niečo jasné.

Pokiaľ máte ohľadom detoxikácie organizmu nejaké nejasnosti, neváhajte nám napísať alebo zavolať. Na mnohé otázky určite nájdete odpoveď aj v našich článkoch venovaných detoxikácii organizmu.

V druhom rade vám vieme poskytnúť kompletné portfólio produktov, ktoré sú svojim obsahom pri očiste tela veľmi nápomocné.

Viac sa môžete o našich produktoch dozvedieť po rozkliknutí konkrétneho produktu.