Spirulina

2 položiek celkom
Altevita green smoothie mix - superpotravinové smoothie pre detoxikáciu organizmu - 140g
€11,90

Mix zelených sušených super rastlín, ktoré účinne vplývajú na detoxikáciu organizmu Jemné a chutné smoothie, ktoré si zamilujete Pre trávenie najšetrnejší spôsob prijímania...

SM04
Altevita BIO Organic Spirulina 160g - 320 tabliet
€18,90

„JEDNOTKA“ vo výžive a komplexnosti 100% zdroj prírodných potravín patrí medzi modrozelené riasy vhodná pri redukčných diétach patrí medzi modrozelené riasy

GF002

Spirulina

BIO tablety alebo spirulina vo výživnom smoothie na podporu detoxikácie a imunity, to je naša ponuka tejto zelenej super riasy. Nech už siahnete po akejkoľvek forme chlorelly, vášmu telu dodá, doslova, všetko potrebné.

V našej BIO spiruline sa ukrývajú plnohodnotné bielkoviny vynikajúcej kvality, vitamíny, minerály, Omega-3 a 6 nenasýtené mastné kyseliny a minimum sacharidov i nezdravých tukov. Hlavnou aktívnou zložkou tejto riasy je farbivo fykocyanín, ktoré stojí za jej nádhernou zelenou farbou. Fykocyanín je antioxidantom, ktorý má v porovnaní s vitamínom C až 20 x silnejšie účinky na organizmus.

BIO spirulina v tabletách i prášku je vhodná pre všetkých a na všetko. Jej užívanie je bezpečné a bez vedľajších účinkov, podporuje správne fungovanie organizmu a zlepšuje jeho obranyschopnosť. Naša organická spirulina navyše pochádza z ekologického poľnohospodárstva, vďaka čomu nie je prospešná len pre vás, ale aj pre životné prostredie.