Dabur herbal neem - bylinná zubná pasta - 100ml

Neohodnotené
Značka: DABUR
€4,95
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.1.2021
  • Neem - Nimba je šťava a kôra zo stromu s liečivými vlastnosťami
  • Vyniká antibakteriálnymi vlastnosťami, pomáha posilňovať a chrániť zuby a ďasná
  • Dokáže odstraňovať zubný kameň, je jemná a účinná
  • Dobrý pomocník pri probléme s krvácaním ďasien
  • Neobsahuje vo svojom zložení chemické látky, cukor alebo sladidlá

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná pasta Dabur Herbal s výťažkom z plodov a kôry stromu Zaderach indický (Neem) je určená na každodennú starostlivosť o ústnu dutinu. Je vhodná aj pre osoby s citlivými alebo krvácajúcimi ďasnami, neobsahuje žiadne chemické zložky, cukor ani sladidlá. 

 

Neem zlikviduje všetky chrobáčiky 

 

Pamätáte si na klasickú rodičovskú fintu? „Keď si večer neumyješ zuby, budú ti v ústach behať chrobáčiky!“ Ak by poznali Pastu s Neem, bolo by všetko inak. Dajme srandičky bokom. Neem prášok je cenený práve kvôli antibakteriálnym, protiplesňovým a protizápalovým účinkom. Okrem toho patrí k silným antioxidantom, ktoré sú nevyhnutné aj pre zdravie ústnej dutiny. 

 

Neem je jeden z najpoužívanejších prírodných pesticídov s insekticídnym účinkom. V preklade, používa sa ako 100 % bio – eko – prírodný a neškodný prostriedok na ochranu rastlín pred voškami a inými škodcami, vyrábajú sa z neho dokonca i repelenty proti komárom či blchám. 

 

Prirodzená starostlivosť o zuby a ďasná 

 

Vráťme sa k ústnej dutine, i keď je pravdou, že aj tam plní Neem podobnú funkciu ako v prípade rastlín. Strom Zaderach indický, z ktorého sa tento prírodný prášok vyrába, pochádza z Ázie, kde je už tisícročia považovaný za najprirodzenejší spôsob starostlivosti o zuby a ďasná. Ľudia z týchto končín sveta v minulosti ohrýzali paličky zo Zaderacha, dnes sú jeho časti pridávané práve do zubných pást, ktoré sú za účinné považované aj „klasickými“ odborníkmi. 

 

Lepšia ako žuvačka 

 

Okrem silných protizápalových, protiplesňových a antibakteriálnych vlastností má taktiež extra čistiace účinky. V prvom rade predchádza usádzaniu zubného povlaku, ktorý sa postupne mení na nepríjemný zubný kameň a stojí za vznikom kazov, opotrebovaním zubnej skloviny i zápalom ďasien. 

Zubná pasta s Neem ďalej napomáha zuby spevňovať a z úst odstrániť všetky zvyšky jedla (aj tie, s ktorými si neporadí kefka a dentálna niť), čím nechráni len vaše zuby a ďasná, ale taktiež zabezpečuje svieži dych. Zubná pasta je odporúčaná tiež na zmiernenie bolestí pri zápaloch alebo gingivitíde.

 

Prečo nakupovať práve u nás?

Produkty bez zbytočnej chémie

Takmer 100% produktov skladom

Predávame len to, čo sami milujeme

Široký sortiment stále rozširujeme

Poštovné už od 2,50€

Bezpečná platba

Poštovné zadarmo už pri nákupe nad 60€

30 dňová garancia vrátenia plnej sumy

Darček pri nákupe nad 100€

Množstevná zľava 5% už od 3 objednaných kusov

Dodatočné parametre

Kategória: Ústna hygiena
Hmotnosť: 0.155 kg