Čaje

24 položiek celkom
Kyosun BIO rooibos 2g
Kyosun BIO rooibos 2g
Skladom (> 5 ks)
€0,50

100% BIO Kvalita Ukľudňuje telo i myseľ Lahodná sladko-karamelová chuť Vysoké množstvo antioxidantov a minerálov Čaj priamo z Juhoafrickej republiky

RO02
Link natural samahan bylinný čaj proti nachladnutiu
od €0,70

Je ajurvédsky prírodný bylinný pomocník šikovnom balení Pôsobí ako analgetikum, antipyretikum, umožňuje vykašliavanie Je účinným pomocníkom pri ochoreniach dýchacích ciest...

VZ03
Jančov čaj na detoxikáciu pečene - 20 vrecúšok
€3,20

Prospieva činnosti vašej pečene a pomáha tak detoxikovať organizmus Obsahuje rovnaký pomer bylín Kôpor, Svetlík lekársky, Nechtík záhradný a Púpava Vhodné popíjať po dúškoch...

CA_01
Jančov čaj so zlatobyľom na detoxikáciu obličiek - 20 vrecúšok
€3,45

Prečisťuje a priaznivo ovplyvňuje funkciu obličiek a močového mechúra Vhodný pri podchladení a častom močení, bolestiach ľadvín, na celkovú podporu funkcie týchto orgánov...

CA_02
BIO DIGEST so škoricou, 25 sáčkov
Novinka
€3,99

Čaj na podporu trávenia s obsahom 2 druhov rasce - Adžvan a indickej rasce Džíra. Ďalej obsahuje zázvor, škoricu a koriander, ktoré dodávajú čaju taktiež dobrú chuť a arómu.

A0160
BIO HARI ČAJ 1. čakra Muladhara - KOREŇOVÁ 32g
€3,99

Čaj podporuje jednu zo siedmich čakier, ktorá reprezentuje telesnú energiu, bezpečie a stabilitu.

A1020
BIO HARI ČAJ 2. čakra SVADHISTANA - SAKRÁLNA 32g
€3,99

Čaj podporuje jednu zo siedmich čakier, ktorá reprezentuje tvorivosť, vzťahy, lásku, vzrušenie.

A1021
BIO HARI ČAJ 3. ČAKRA MANIPURA - SOLAR PLEXUS 32g
€3,99

Čaj podporuje jednu zo siedmich čakier, ktorá reprezentuje silu, moc a energiu.

A1022
BIO HARI ČAJ 5. čakra Vishuddha - KRČNÁ 32g
€3,99

Čaj podporuje krčnú čakru, ktorá reprezentuje schopnosť komunikácie a schopnosť vyjadriť sa.

A1024
BIO HARI SLNEČNÝ ČAJ Dopoludňajší - Svieť 32g
€3,99

Dopoludný čaj s feniklom, sladkým drievkom a čakankou ako hlavnými ingredienciami z kolekcie čajov určených pre pitie v špecifický čas.

A1033
BIO HARI SLNEČNÝ ČAJ POPOLUDŇAJŠÍ - plynutie 32g
€3,99

Popoludný čaj s kakaom a vanilkou ako hlavnými ingredienciami z kolekcie čajov určených pre pitie v špecifický čas.

A1035
BIO HARI SLNEČNÝ ČAJ RANNÝ - Stúpaj 32g
€3,99

Ranný čaj s citrónom, jablkom a zázvorom ako hlavnými ingredienciami z kolekcie čajov určených pre pitie v špecifický čas.

A1032
Hore
Ďalšie produkty

Aké čaje ponúkame a prečo

 

V našom eshope nenájdete hoci len jeden nezdravý výrobok a preto aj čaje, ktoré nájdete v našom obchode si zaslúžia zopár riadkov, ktoré by vám pomohli získať predstavu o našej kvalitnej ponuke.

Obchod neustále rozširujeme o nové produkty a aj počet čajov, ktoré momentálne u nás nájdete bude postupne pribúdať.

Nájdete u nás čaje od značiek altevita, organic wellness, jančov čaj, link natural a kyosun.

Keďže sa z veľkej časti zameriavame na zelené potraviny a detoxikáciu organizmu, nájdete tu mnohé čaje matcha, čaje na detoxikáciu pečene a obličiek, ale aj tradičné čaje, ktoré sú všeobecne viac známe.

Niekoľko slov by sme chceli venovať práve matcha čajom, pretože sa jedná o čaje, ktoré nie sú v obchodoch bežne dostupné a preto vám možno výraz matcha unikol.

   

V krátkosti o matcha čaji

 

Matcha je zelený čaj, ktorý vzniká mletím lístkov zeleného čaju na prášok. Výhoda oproti klasickým zeleným čajom je tá, že pri matcha čaji pijete doslova listy zeleného čaju a nie len samotný výluh. Matchu sme preto právom zaradili medzi superpotravinu pretože pri pití matcha čaju sa do tela dostane omnoho viac prospešných látok ako pri klasickom výluhu.

Matcha je vynikajúcim zdrojom antioxidantov zvané polyfenoly, ktoré telo chránia pred srdcovými ochoreniami, pomáhajú regulovať cukor v krvi a krvný tlak.

Matcha sa radí tiež do takzvaných anti-aging potravín čo znamená, že vplýva proti starnutiu. Tento efekt je dosiahnutý práve vďaka vysokému množstvu antioxidantov.

 

Všetky naše matcha čaje sú v bio kvalite

 

Bio kvalita je niečo, na čo si radi potrpíme a preto sú naše matcha čaje certifikované známkou bio. Práve bio kvalita znamená, že matcha čaj je spracovaný podľa pravidiel ekologického poľnohospodárstva, ktoré zaručujú ich maximálnu možnú kvalitu.

   

Ak si nie ste istý, radi vám pri výbere poradíme

 

Okrem čajov máme v ponuke aj samostatné sypané bylinky a ich potenciálne účinky dobre poznáme. Ak si teda neviete vybrať alebo potrebujete čaj na konkrétny zdravotný problém, neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky.