Altevita reishi coffee - káva s hubou reishi - 100g

Neohodnotené
Značka: ALTEVITA
€14,99
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.1.2021
  • Populárna huba „REIŠI“ s kávou ako instantný nápoj nabitý zdravotnými benefitmi
  • Zlepšuje odolnosť imunitného systému
  • Konzumácia „reiši kávy“ pomáha predchádzať chronickým ochoreniam
  • Vychutnajte si kávu a podporte svoje zdravie vďaka hube reishi
  • Reishi chráni organizmus pred oxidačným stresom a zaraďuje sa do anti-aging doplnkov

Detailné informácie

Podrobný popis

Altevita Reishi Coffee obsahuje vlákninu, bielkoviny, tuky, no jej najpozoruhodnejšou zložkou je huba Reishi, ktorá má svoje nezastupiteľné miesto najmä vo východnej medicíne. Je považovaná za silný liek v boji s rakovinou, podporuje imunitný systém, je nápomocná pre diabetikov a má ďalšie mnohé blahodarné účinky na ľudský organizmus. 

 

Ako si pripraviť Reishi Coffee

 

Kávu Reishi si pripravíte rovnako ako klasickú kávu. Do šálky najprv nasypte 1 – 2 čajové lyžičky prášku, čo zodpovedá asi 3 gramom, a zalejte ho vodou s teplotou okolo 80 °C. Kávu si môžete osladiť cukrom alebo inými prírodnými sladidlami. Môžete si do nej taktiež priliať mlieko alebo rastlinný nápoj. 

 

Odporúčané dávkovanie

 

Altevita Reishi Coffee obsahuje kofeín, preto nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy a taktiež pre deti. Za deň by ste nemali vypiť viac ako 3 šálky tohto nápoja, čo však platí aj o akejkoľvek inej káve. Balenie obsahuje 100 g Reishi Coffee. 

 

U nás „škodná“, vo svete nenahraditeľná

 

Slovenský názov huby Reishi je Leskokôrovka obyčajná. Rastie takmer na celom svete a taktiež u nás. Na Slovensku je však považovaná za drevokaznú hubu, preto sa jej venuje pozornosť len z hľadiska poľnohospodárskeho priemyslu. Vo svete, najmä vo východných krajinách, je však huba Reishi pokladaná za jedno z najsilnejších prírodných liečiv.

Je síce pravdou, že nebola do dnešného dňa dôkladne preskúmaná a v mnohých smeroch chýbajú relevantné vedecké testy, ktoré by jej pozitívne zdravotné účinky potvrdili alebo naopak vyvrátili. Ako však vieme, východná medicína sa až do takej miery nezaoberá výskumami, ale skôr reálnymi výsledkami. 

 

  • Huba Reishi podporuje imunitný systém, napomáha udržiavaniu správnej hladiny cukru v krvi a podľa niektorých názorov dokáže regulovať krvný tlak a cholesterol. 
  • Jedným z hlavných pozitív Reishi je však jej vysoký obsah antioxidantov a teda i schopnosť predchádzať vzniku rakoviny a taktiež spomaľovať rast už existujúcich nádorových buniek.
  • Podľa štúdie Novozélandského Inštitútu Prírodnej Medicíny z roku 2005, huba Reishi napomáha pri odbúravaní stresu a zmierňuje depresiu
  • Taktiež dokáže človeku dodať energiu. Testy boli vykonané na 130 osobách a preukázali, že pri pravidelnom užívaní výživových doplnkov s Reishi, sa po dvoch mesiacoch ich klinické príznaky depresie výrazne zmiernili.

 

Zloženie Reishi Coffe: instantná káva, vláknina z čakanky obyčajnej a výťažok z huby Reishi. 

Jedna porcia obsahuje (cca 3 g): 2 g instantnej kávy, 1 g vlákniny a 0,3 g Reishi. 

 

Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota 1560 KJ/367kcal
Tuk 0,35g z toho nas. Mastné kyseliny 0,10g
Bielkoviny 11,9g
Sacharidy 79,14g z toho cukry 0,20g
Soľ 0,20g
Vláknina 40g

 

 

Prečo nakupovať práve u nás?

Produkty bez zbytočnej chémie

Takmer 100% produktov skladom

Predávame len to, čo sami milujeme

Široký sortiment stále rozširujeme

Poštovné už od 2,50€

Bezpečná platba

Poštovné zadarmo už pri nákupe nad 60€

30 dňová garancia vrátenia plnej sumy

Darček pri nákupe nad 100€

Množstevná zľava 5% už od 3 objednaných kusov

Dodatočné parametre

Kategória: Káva Reishi
Hmotnosť: 0.1 kg