Altevita BIO Ginko Biloba 80 kapsúl

Neohodnotené
Značka: ALTEVITA
€9,95
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.1.2021
  • Ginko zlepšuje krvný obeh
  • Zvyšuje duševnú výkonnosť a zlepšuje náladu
  • Vyššie Libido, vyššia duševná výkonnosť
  • Produkt vo vysokej, prirodzene zdravej kvalite pre vaše cievy
  • Účinný proti zákerným ochoreniam

Detailné informácie

Podrobný popis

Ginko dvojlaločné a jeho účinky na funkciu mozgu

 

„Ty si to nepamätáš? Daj si Ginko.“ Áno, účinky Ginka dvojlaločného na pamäť sú všeobecne známe. Za touto jeho schopnosťou stojí zlepšovanie prietoku krvi v tele a prevažne v mozgu. Niekoľko štúdií vykonaných na ľuďoch starších ako 50 rokov preukázali, že užívanie Ginka zlepšuje prietok krvi mozgu až o 50 %. Preto nie je pozitívne len v rámci pamäte, ale taktiež všetkých funkcií ľudského mozgu. Jeho užívanie môže preukázateľne prispieť aj pri liečbe porúch učenia a pozornostiAlzheimerovej choroby stareckej demencie

 

Ginko a erekcia

 

Schopnosť zlepšiť prietok krvi v tele má pozitívny účinok aj na erekciu a libido. Pravidelné užívanie Ginka môže však pomôcť pri liečbe erektilnej disfunkcie aj vďaka selektívnemu inhibítoru spätného zachytávania serotonínu, ktorý sa využíva v liekoch na liečbu erekcie. U mužov aj u žien dokáže Ginko liečiť tiež stratu libida. 

 

Altevita Bio Ginko Biloba: Klaudikácie, diabetes, PMS a Glaukóm

 

Gingo Biloba je vhodným výživovým doplnkom aj pri mnohých ďalších zdravotných problémoch. Zlepšovanie prietoku krvi totiž vplýva na mnohé funkcie v našom tele. Ginko je vďaka tejto schopnosti pozitívne pre diabetikov (1. aj 2. typ cukrovky), ktorý neraz bojujú so zlým prekrvením celého organizmu, no prevažne dolných končatín.

Zlepšení prietok krvi dokáže spomaliť a taktiež predchádzať degenerácii zrakového nervového tkaniva, ľudovo nazývaného ako Zelený zákal (Glaukóm). Ženy, ktoré trpia predmenštruačným syndrómom (PMS) by mali Ginko Bilobu taktiež užívať pravidelne. V neposlednom rade dokáže byť táto rastlina nápomocná i pri liečbe takzvaných klaudikácií, teda cievnych ochorení dolných končatín, ktorú sú známejšie pod názvom „kŕčové žily“.

 

Maximálna odporúčaná dávka 4-8 kapsúl denne zapiť vodou

Krajina pôvodu: Čína

Balenie: 80 kapsúl (1 kapsula 300mg)

Nevhodné pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.  

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota: 1321kJ/317kcal Tuk: 8,36g z toho nas.mast.kys: 2,80g Bielkoviny: 11,61g Sacharidy: 31,60g z toho cukry 7,26g Vláknina: 32,32g Soľ: <0,01g

 

Prečo nakupovať práve u nás?

Produkty bez zbytočnej chémie

Takmer 100% produktov skladom

Predávame len to, čo sami milujeme

Široký sortiment stále rozširujeme

Poštovné už od 2,50€

Bezpečná platba

Poštovné zadarmo už pri nákupe nad 60€

30 dňová garancia vrátenia plnej sumy

Darček pri nákupe nad 100€

Množstevná zľava 5% už od 3 objednaných kusov