Altevita bambusová zubná kefka s aktívnym uhlím

Neohodnotené
Značka: ALTEVITA
€3,99
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.1.2021
  • Predstavujeme vám kvalitnú a ľahkú zubnú kefku, s prírodným vzhľadom
  • Príjemná na dotyk - dobre a kvalitne sa s ňou čistia zuby
  • Má ultra jemné štetinky na hĺbkové odstránenie nečistôt
  • Pomasíruje vám tkanivá ďasien a podporí krvný obeh
  • Obsahuje ACTIVATED CHARCOAL – aktívne uhlie s antibakteriálnymi a bieliacimi účinkami

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubná kefka s jemnými štetinkami vyrobenými z aktívneho bambusového dreveného uhlia vaše zuby vyčistí, vybieli, zbaví povlaku a zlikviduje baktérie v celej ústnej dutine. Kefka je ekologická, 100 % rozložiteľná, BPA FREE a ZERO WASTE. 

 

Čisté zuby alebo environmentálna katastrofa?  

 

Napadlo by vám, že i tak triviálna činnosť, akou je umývanie zubov, môže mať katastrofálny dopad na životné prostredie? Za jeden jediný rok sa vyrobí takmer 5 miliárd plastových zubných kefiek. Hádajte, koľko z nich skončí v koši… 1 miliarda!!! 

Jedna zubná kefka váži 15 až 20 gramov. To znamená, že v tom najlepšom prípade vďaka týmto kozmeticko-hygienickým pomôckam skončí v prírode, a to iba v priebehu jedného roka, 15 000 ton plastového odpadu!!! Ak si navyše vezmeme do úvahy, že jeden človek minie za život v priemere až 300 zubných kefiek, pekné a zdravé zuby si vyžadujú skutočne veľkú environmentálnu daň. 

 

Bez štipky plastu – 100 % ZERO WASTE 

 

Ak by sme používali drevené kefky, príroda by trpela o čosi menej, na druhej strane by sme sa nevyhli rúbaniu lesov. Ako si teda čistiť zuby ekologickejšie? Áno, asi už tušíte, že sa vám pokúsime predať práve bambusovú kefku. Nie je to však žiadny lacný marketing. 

Bambus je jednou z najrýchlejšie rastúcich rastlín na zemi. Vo chvíli, keď dosiahne vek 5 rokov, za hodinu vyrastie približne o neuveriteľných 40 mm. Výrobky z tohto dreva preto patria skutočne k tým ekologickejším. Pestovanie bambusov je navyše trvalo udržateľné

 

Aktívna kefka, ktorá uľahčí život  

 

Štetinky kefky obsahujú bambusové aktívne uhlie, ktoré odstraňuje zubný povlak, likviduje baktérie, má bieliace účinky – BEZ POŠKODENIA SKLOVINY – navyše v ústach pri čistení vytvára ióny s pozitívnym vplyvom na ich celkové zdravie

Vďaka aktívnemu uhliu však neostávajú čisté len vaše zuby, ale taktiež kefka samotná. Preto ju môžete používať dlhšie, čím opäť šetríte prírodu, no i vašu peňaženku. Bambusová rukoväť je prirodzene protišmyková. Je to drobnosť, ktorá však pri čistení zubou nie je na zahodenie.

 

Prečo nakupovať práve u nás?

Produkty bez zbytočnej chémie

Takmer 100% produktov skladom

Predávame len to, čo sami milujeme

Široký sortiment stále rozširujeme

Poštovné už od 2,50€

Bezpečná platba

Poštovné zadarmo už pri nákupe nad 60€

30 dňová garancia vrátenia plnej sumy

Darček pri nákupe nad 100€

Množstevná zľava 5% už od 3 objednaných kusov

Dodatočné parametre

Kategória: Ústna hygiena
Hmotnosť: 0.01 kg